Vážení zákazníci,
Svatební salon Ella Hořovice Vám nabízí k zapůjčení i k prodeji svatební a společenské šaty, obleky a smokingy, šaty pro družičky a mládence.

Galerie
S potěšením Vám představujeme naši nabídku

 

Svatební šaty
Dokonalé šaty pro Váš svatební den.

picture

Nabízíme Vám k zapůjčení i k prodeji šaty od amerických, evropských a českých výrobců, v různých stylech, v tradiční bílé barvě, v barvě šampaň i v pastelových barvách.
Kolekce je průběžně doplňována novými modely.

Společenské šaty dlouhé
Společenských příležitostí je hodně.

picture

Na plesy, promoce, do tanečních a na jiné slavnostní příležitosti, nebo pro nevěsty, které z různých důvodů nezvolí přímo svatební šaty, máme připravenou kolekci společenských šatů.

Společenské šaty krátké
V jednoduchosti je krása.

picture

Krátké společenské šaty - neboli „koktejlky“ si získávají oblíbenost u žen na akce méně formální, neformální či formální. Jsou to společenské šaty vyhledávané na večírky, svatby, plesy ale i do tanečních kurzů.

Pánské obleky

picture

Výběr oblečení pro ženicha je jednodušší. Většinou je to klasický černý oblek, bílá košile a černé boty. Oblek však může být i jiný, než klasický černý - například v bílé, smetanové, nebo šedé barvě, zvolený tak, aby ladil se šatami nevěsty.

Dětské šaty

picture

Pro malé družičky máme v našem svatebním salonu připraveny šatičky v bílé nebo růžové barvě, ve kterých si každá holčička bude připadat jako princezna.
Mládencům zapůjčíme obleky včetně vestičky, vázanky nebo motýlka.

Snubní prsteny

picture

Prodáváme snubní prsteny Retofy a Ulita s.r.o.
Dorty a cukroví

picture

Dort bývá často středem hostiny, jako symbol štěstí a plodnosti. Můžete si jej vybrat z našich nabídkových katalogů a na přání Vám jej dopravíme na místo svatební hostiny. Zajistíme Vám svatební výslužky - drobné zákusky a koláčky v ozdobných krabičkách pro Vaše svatební hosty.

Svatební dekorace

picture

Svatební kytice, vývazky pro svatebčany, ozdoby na auta a ostatní dekorativní doplňky.

Ostatní služby

picture

Zajistíme Vám kadeřnici, kosmetiku, líčení, foto, video, kapelu, DJ